Kastitorni ronimine

Atraktsioon mis viib sind uutesse kõrgustesse

icons8-checkmark-100

adrenaliin

icons8-checkmark-100

meelelahutuslik

icons8-checkmark-100

lastesõbralik

Kui otsid põnevust, siis siin on sinu meeskonnale midagi, mis paneb südame kiiremini põksuma ja toob naeratuse näole! See on Kastitorn – võibolla kõige adrenaliinirohkem meeskonnamäng üldse!

Mäng näeb välja nii: julge ronija seisab maapinnal, vaatab ootusärevalt puulatvu ning võtab sügava sõõmu värsket õhku enne oma teekonna alustamist kõrgustesse. Seejärel algab retk puulatvade suunas, kus ronija kogub kaste enda alla torni ja ülejäänud meeskond annab talle kaste kätte ja juhendab maapinnalt.

Meeskonnatöö eesmärgiks on ehitada enda teekond kastitornist taevani, kast kasti haaval, nii kõrgele kui suudate, ilma torni ümber ajamata. Kogu mängu jooksul on toeks koolitatud instruktor, kes on kindlalt maapinnal, valmis kogu meeskonda julgestama ja toetama, kuni teie vallutate üha uusi kõrguseid!

Kui otsid midagi, mis sobiks ideaalselt suvepäevadele, sünnipäevadele või firmapeole, siis on su otsingud on läbi!

Võta meiega ühendust juba täna ja sisustame sinu suvepäevad millegi tõeliselt ägedaga!

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Üle 100 osalejaga üritustele soovitame valida mobiilse ronimiseina: https://ronimistorn.ee/ või https://elamusmangud.ee/paketid/ronimissein/

kuni 100

Vanusele alates 7a

Ürituse kestvus kuni 5h

Hind alates 690€+km

Pildigalerii

Koosta päring