Atraktsioonide rent

Vali välja meelepärane atraktsioon on broneeeri varakult! Meie atraktsioonidega muudad iga sündmuse ainulaadseks ja põnevaks. Rõõm ja adrenaliin on garaneetritud!

Soovikorral saate kutsuda ka mängujuhi, kes aitab üritust läbi viia. Mängujuht teab kõige paremini kuidas atraktsioone kasutada, vastutab turvalisuse eest ja teab erinevaid mänguversioone. Mängujuht on ühtlasi ka kohtunikuks turniiridel.

Kaisa Vaik
Kaisa Vaik
Oleme teinud Elamusmängude meeskonnaga koostööd juba kahel suvel järjest ning ikka ja alati nad üllatavad meeldivalt oma huvitavate ja lõbusate mängude, asjaliku ja rõõmsa meeskonnaga ning kiire ja professionaalse suhtlemisega broneerimisel. Kindlasti soovitame neid ürituste korraldamisel ning kasutame 100% ka ise tulevikus nende teenuseid.
Eve-Liis Arvisto
Eve-Liis Arvisto
Koostöö oli väga ladus, Elamusmängude tiim igati tasemel ja mängulusti täis. Coop Panga töötajad jäid meeskonnamänguga väga rahule. Soovitame kindlasti kaasata võimalusel ürituse kavasse Elamusmängude 8m kõrgune ronimissein - see pakub tõelist väljakutset ja elevust!
Kris Toom
Kris Toom
Väga soovitan! Ettevõte sai võrratu suvepäevade kogemuse! Tore ja efektiivne koostöö!
Marlen Silm
Marlen Silm
Mõnus elamus garanteeritud :)
Evelin Ausmees
Evelin Ausmees
väga lahe võimalus panna sadakond inimest looduses liikuma. lisaks põnevatele küsimustele oli ilm ka talviselt imekaunis!
Pille-Riin H
Pille-Riin H
Tellisime enda ettevõttele elamusmängudelt Top secret mängu ja kogu tiimile väga väga meeldis, oli nii nuputamist, vihjete otsimist ning ka korralik adrenaliinilaks miinivälja ületades. Suured tänud hea korralduse eest ning positiivsete emotsioonide eest. :)
Kertti Viru
Kertti Viru
Kui pead korraldama sündmust ja tahad ise ka sellest osa saada, samas soovid, et kõik rahule jääksid, siis ei jää muud üle kui Elamusmängude poole pöörduda.
Kaisa Tiik
Kaisa Tiik
Meie suvepäev oli superäge ja meeleolukas - täname Elamusmängud OÜ tiimi mänguprogrammi "Malev" organiseerimise eest! Lisaks kõigile teistele põnevatele mängudele, osutus kõigi lemmikuks just inimjalgpallimäng! Suur tänu meeldiva koostöö eest ja uute sündmusteni!

Soovid abi sobiva atraktsiooni leidmisel? Kirjuta: taimo@elamusmangud.ee

Küsi pakkumist

Palume täita allolevat hinnapäringu vormi, et meil oleks võimalik esialgse hinnaprognoosi koostada. Lubame, et vastame saadetud päringule hiljemalt 48 tunni jooksul!