Atraktsioonide rent

Vali välja meelepärane atraktsioon on broneeeri varakult! Meie atraktsioonidega muudad iga sündmuse ainulaadseks ja põnevaks. Rõõm ja adrenaliin on garaneetritud!

Soovikorral saate kutsuda ka mängujuhi, kes aitab üritust läbi viia. Mängujuht teab kõige paremini kuidas atraktsioone kasutada, vastutab turvalisuse eest ja teab erinevaid mänguversioone. Mängujuht on ühtlasi ka kohtunikuks turniiridel.

Evelin Ausmees
Evelin Ausmees
väga lahe võimalus panna sadakond inimest looduses liikuma. lisaks põnevatele küsimustele oli ilm ka talviselt imekaunis!
Pille-Riin H
Pille-Riin H
Tellisime enda ettevõttele elamusmängudelt Top secret mängu ja kogu tiimile väga väga meeldis, oli nii nuputamist, vihjete otsimist ning ka korralik adrenaliinilaks miinivälja ületades. Suured tänud hea korralduse eest ning positiivsete emotsioonide eest. :)
Kertti Viru
Kertti Viru
Kui pead korraldama sündmust ja tahad ise ka sellest osa saada, samas soovid, et kõik rahule jääksid, siis ei jää muud üle kui Elamusmängude poole pöörduda.
Kaisa Tiik
Kaisa Tiik
Meie suvepäev oli superäge ja meeleolukas - täname Elamusmängud OÜ tiimi mänguprogrammi "Malev" organiseerimise eest! Lisaks kõigile teistele põnevatele mängudele, osutus kõigi lemmikuks just inimjalgpallimäng! Suur tänu meeldiva koostöö eest ja uute sündmusteni!
Kairi Teeväli
Kairi Teeväli
Just super
Kairi Krüger
Kairi Krüger
Meie kollektiiv jäi väga rahule. Kindlasti üks meeldejäävaim üritus. Suured tänud Teile!
Andrei G
Andrei G
The best option for celebrating children's birthdays is to spend time outdoors and Elamusmängud offers this opportunity. Children were looking for treasure. it is an active, sporty and fun activity. Thank you for the interesting games and especially big thanks to Jevgeni, who made our party unforgettable. if you love your child, choose Elamusmängud!
Viktorija Nazarova
Viktorija Nazarova
VipMedicum, Jalakliinik ja Veenikliinik tänavad meeldiva koostöö eest! Suvepäevade mängud olid hästi organiseeritud. Tuju ja mängud olid SUPER!!! Kindlasti soovitame ka teistele Elamusmängude OÜ teenust kasutada. Ilusat suve!!!

Soovid abi sobiva atraktsiooni leidmisel? Kirjuta: taimo@elamusmangud.ee

Küsi pakkumist

Palume täita allolevat hinnapäringu vormi, et meil oleks võimalik esialgse hinnaprognoosi koostada. Lubame, et vastame saadetud päringule hiljemalt 48 tunni jooksul!