meeskonnamängud

Suvepäevade meeskonnamäng MALEV

Glamuurne ja retrohõnguline meeskonnamäng

Malev toob rahva kokku ja paneb koos tegutsema

icons8-checkmark-100

Lihtne ja lõbus

icons8-checkmark-100

Koos on hea

Sinu selle aasta suvepäevade suurim hitt saab olema meeskonnamäng Malev, kus vanakooli vaib ja lõbusad tegevused garanteerivad meeldejääva päeva kõigile!

Mis võiks ühendada sinu meeskonda rohkem, kui firma suvepäevad täis meeleolukaid väljakutseid? Aitame sul korraldada firma suvepäevad, mis tekitavad tunde, nagu kogu meeskond oleks sattunud ühiselt ajamasinasse ja lennutatud tagasi 80-ndatesse.

Malev viib sinu kollektiivi seiklusse, kus igaüks leiab midagi endale meelepärast. Valmistuge naerma, mängima ja looma mälestusi, mis pakuvad kontoris kõneainet veel aastateks! Need mängud on loodud selleks, et kaasata kõiki. Olenemata sinu vanusest, füüsilisest vormist või juuksevärvist – kõik saavad lüüa mängudes kaasa, tunda rõõmu ja nautida päeva!

Programmi mahub terve hulk erinevaid tegevusi – alates mobiili heidetest ja särtsakast takistusrajast tabalukkude muukimiseni. Aga loomulikult meile omase kiiksuga ja ainult vanakooli vahenditega!

Nende suvepäevade võtmesõnaks on sinu meeskonna usalduse ja julguse proovilepanek ning koostööoskuse arendamine. Ning muidugi ei puudu ka naer ja põnevus!

Maleva suvepäevad on suurepärane meenutus vanast ajast, kuid vürtsitatud uute ja põnevate maitsetega, mis panevad sinu meeskonna rõkkama entusiasmist ja ühtekuuluvustundest.

Kas oled valmis Maleva väljakutseks? Võta meiega ühendust ja korraldame koos tõeliselt emotsioonirohked ettevõtte suvepäevad!

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Meeskonnamängule lisaks vaata ka põnevaid atraktsioone: https://elamusmangud.ee/paketi-kategooria/atraktsioonide-rent/

Üle 100 osalejaga perepäevadele soovitame ronimisseina: https://ronimistorn.ee/

Osalejate arv
15-90

Kestvus
2-3h

Hind alates
550€+km

Fotogalerii

Koosta päring