Mullipallid

Hullult lõbus mullipallitrall lastele ja täiskasvanutele

icons8-checkmark-100

Meelelahutuslik

icons8-checkmark-100

Sportlik

icons8-checkmark-100

Meeskondlik

icons8-checkmark-100

Lastesõbralik

Rendi mullipallid ükskõik millisele üritusele, et muuta oma pidu eriti lõbusaks!

Kujuta ette jalgpalli, aga mitte lihtsalt jalgpalli – sina ja su kaaslased olete hiiglaslikes mullipallides! Kas oled kunagi mõelnud, mis tunne oleks ise jalgpalli sees olla? See on sinu võimalus teada saada!

Adrenaliinilaks garanteeritud – jookse, põrka, veere, hüppa uuesti püsti, korda! See on uskumatult lõbus ajaviide, mis tekitab ühtemoodi elevust ja hasarti nii laste kui täiskasvanute seas. Ja parim osa? Kogu see trall on 100% turvaline, kuna mullipall kaitseb sind.

Meie uued mullipallid on kerged ja mugavad. See tähendab, et need sobivad ka noorematele seiklushimulistele, alates 5. eluaastast. Pallid on eristatud sinise ja punase värviga, mis tähendab, et lihtne on moodustada meeskondi ja lihtne on märgata oma tiimikaaslasi.

Mäng mullipallidega ja selleks ettevalmistus on imelihtsad:

  • Mänguks soovitame vähemalt 10×15 meetrist ala. Meeles tasub pidada, et pallides jooksmine on päris intensiivne ja seega ei tasu mängu ala ka liiga suureks jätta.
  • Pallide pumpamiseks on vajalik elektriühendus ning 10 palli täispumpamine võtab vaid 20 minutit.
  • Mullipallidega saab mängida nii sise- kui välitingimustes. Lihtsalt jälgi, et läheduses poleks midagi kergesti purunevat, kuna lustakas mänguhoos võib ümbruse jälgimine ununeda.

Valmistu naeruks, elevuseks ja meeskonnatööks! See on ideaalne viis täita oma sünnipäev, firmapidu või misiganes muu üritus meeldejäävate hetkede ja lõbusate elamustega.

Pole kohta kus mängida? Sobiva spordisaali kuhu väljakud üles panna leiab siit: https://www.spordiregister.ee/

Võta kohe ühendust ja lõbus pidu on garanteeritud! 

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Sama ägedat ja sportliku elamust pakub ka inimlauajalgpalli atraktsioon: https://elamusmangud.ee/paketid/inim-lauajalgpall/

Koosta päring

Mullipalle on võimalik rentida iseseisvalt mängimiseks ja koos mängujuhiga. Vali sobiv pakett ja saada päring. Korraldame mänge üle Eesti. Hindadele lisandub km.

2. Kirjuta oma kontaktandmed ja lisasoovid