Ellujäämise seiklusmäng SURVIVAL

Pane proovile oma ellujäämisoskused!

Osalejate arv
kuni 10-50

Ürituse kestvus
kuni 2h

Hind alates
550€+km

Kas oled valmis korralikuks väljakutseks, mis paneb proovile sinu meeskonna nutikuse, julguse ja ellujäämisoskused?

See ei ole tavaline meeskonnamäng! Ellujäämine seiklusmängus Survival on on loodud tõeliselt seiklusjanulistele hingedele ning arendab praktilisi oskuseid looduses hakkama saamiseks!

Haara oma sõbrad või kolleegid ning pange end valmis harivaks ja meeleolukaks päevaks!

Legend on järgmine: olete oma vapra tiimiga jäänud ootamatult isolatsiooni näiteks lumetormi, metsatulekahju või teele langenud suurte puude tõttu. Teil on kamba peale üks ellujäämise kott, mis sisaldab kõike vajalikku, et elada üle 48h looduses, kuni päästemeeskonna saabumiseni. Teie ellujäämine sõltub kui hästi te varustust kasutada oskate.

Hädaolukorras liigub tavaliselt ikka aeg kiiremini kui muidu ja seega kestab kogu mäng kokku umbes 2h. Seega lootust on, et elusana tulevad välja kõik meeskonnaliikmed.

Kogu meeskond sukeldub ellujäämisoskuste põnevasse maailma, mille märksõnade hulka kuuluvad tule süütamise ja hoidmise oskused, vee puhastamine, varjualuste ehitamine, ahelatest vabanemine ja isegi kannatanute transportimine. Ellujäämine on teie endi kätes 🙂

Mängu läbi viies jälgime tõelisi ellujäämisjuhiseid ja muu hulgas ka olevalmis.ee lehel olevaid teadmisi.

See seiklusmäng on ideaalne kui armastad loodust, tahad õppida midagi uut, või soovid lihtsalt tunda end päeva lõpuks nagu kangelane! Ja kes teab, võib-olla need oskused tulevad kunagi ka päriselt kasuks!

Mängu saame korraldada üle Eesti turismitaludes ja puhkekeskustes, RMK laagriplatsidel või mis iganes valitud asukohas.

Osa saavad võtta kõik, kes on valmis kogema midagi uut ja omandama praktilisi eluks vajalike oskusi!

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Koosta päring