Seiklusmäng 5000 sammu – SKOORI

Aktiivne meeskonnamäng 8-300 inimesele

Skoori on liikumapanev ja hariv seiklusmäng kus saab liikuda ja lahendada viktoriini ülesandeid.

icons8-checkmark-100

Meeskonnatöö

icons8-checkmark-100

Nutikad ülesanded

icons8-checkmark-100

Liikumine

Loo meeleolukas firmapidu või sünnipäev seiklusmänguga SKOORI mille käigus on garanteeritud vähemalt 5000 sammu.

Oma kollektiivile kaasahaarava ürituse korraldamiseks ei ole vaja muud, kui meile oma sündmusest märku anda! Olgu tegemist hoolikalt planeeritud ürituse või viimase hetke üllatusega, me oleme valmis sinu meeskonnale korraldama seiklusmängu, mis jääb meelde.

Meeskonnamäng SKOORI on ideaalne nii väiksema sõpruskonna sünnipäevapeoks kui ka suuremaks, üle 100 liikmelise kollektiiviga firmapeoks.

Koostame 4-7 liikmelised meeskonnad ja paneme proovile nii meeskonnavaimu kui huumorisoone leidlike ja mõtlemapanevate väljakutsetega. Nalja saab palju ja super emotsioon on garanteeritud!

Mis kõige magusam – saame kohandada mängu just sinu vajadustele! Sünnipäevalaps? Lisame mängu küsimusi tema kohta! Müügikoolitus või seminar? Võime integreerida koolituspäeva teemad tegevustesse! Meie eesmärk on aidata sinul korraldada üritus, mis on meeldejääv ja emotsioonide rohke igale osalejale!

Üritus ei eelda ülisportlikku supervormi. Mängus saavad osaleda igas vanuses ja füüsilise võimekusega kaaslased. Olgu osalejad kingades või tossudes, dressides või õhtukleidis, tippvormis atleedid või tugitoolisportlased, meie garanteerime aja täis naeru ja meelelahutust!

Põnevaimad seiklused ootavad Tallinna vanalinnas, Kadriorus või Kalamajas, kuid kui pidu toimub mujal, saame korraldada mängu ka valitud turismitalus või puhkekeskuses. Kõik on võimalik!

Korralda firmapidu või sünnipäev, mis on tõeliselt meeldejääv! SKOORI seiklusmäng paneb iga tiimi ja sõpruskonna naeratama, nuputama ja, mis kõige tähtsam, koos veedetud aega nautima!

Võta kohe ühendust ja aitame korraldada tõeliselt vinge sündmuse!

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Soovite rohkem saame koguda ja matkata, siis uuri lisa: https://matkapartner.ee/

Osalejate arv
8-300

Kestvus
1.5 h

alates 15€/osaleja minimaalselt
250€

Hindadele lisandub km

Soovid tõelist ajuderagistamist ja omavahelise suhtluse kommunikatsiooni väljakutset, siis vaata lisa meeskonnamängu Galileo Seiklus kohta: https://elamusmangud.ee/paketid/galileoseiklus/

Koosta päring