Footpool

Jalkapiljard ehk footpool

Mugav seltskonnamäng nii õue kui kontorisse

Osalejate arv
piiramatu

Osalejate vanus
alates 5a

Päeva hind
250€+km

Hinnale lisandub transport
0.65€+km kilomeeter

icons8-checkmark-100

Meelelahutuslik

icons8-checkmark-100

Chill

icons8-checkmark-100

Meeskondlik

Kas sul on tunne, et oled juba kõik võimalikud atraktsioonid ja seiklusmängud läbi proovinud? Elamusmängude valikust leiad alati midagi uut!

Tutvustame Footpooli – see on segu jalgpallist ja piljardist ning see mäng on täpselt nii lõbus ja hasarti tekitav, kui sa arvad!

Miks footpool?

Sobib kõigile huvilistele!

Footpool on mäng, kus kõigil on oma koht. Olenemata vanusest, sportlikkust tasemest või eelnevast kogemusest – igaüks on võimeline osa võtma ja mängu nautima!

Meelelahutuslik ja chill!

Footpool ühendab endas jalgpalli dünaamika ja piljardi strateegilisuse. Mäng käib 4,5m x 8m suurusel “piljardilaual”, kasutades päris jalgpalle. See on täiuslik segu sportlikust põnevusest ja mõnusalt rahulikust ajaviitest.

Kasvata meeskondlikku vaimu!

Footpool on suurepärane viis meeskonnatöö ja sõprussuhete arendamiseks. Loo mõnusalt sõbralikku konkurentsi kahekesi võisteldes või kasvata ühtsustunnet ja strateegilist mõtlemist läbi meeskondliku mängu.

Kuidas mängida?

Sisuliselt käib kogu mäng piljardi reeglite järgi. Loosiga otsustatakse alustaja, kes avab mängu lahtilöögiga, sihtides valge palliga värvilisi. Vastavalt sisse saadud pallidele, hakkavad mängijad lööma kas “triibulisi” (pallid 9-15) või “täisvärvi” (pallid 1-7) palle. Mängu eesmärk on saada kõik oma pallid ja lõpuks must pall (pall 8) auku. Kes saab esimesena musta palli reeglite kohaselt auku, ongi võitja!

Footpooli areeni mõõtmed on 3m x 6m, ning mäng sobib ideaalselt nii sise- kui välistingimustes mängimiseks. See tähendab, et lõbu on garanteeritud iga ilmaga!

Pole kohta kus mängida? Sobiva spordisaali kuhu väljakud üles panna leiab siit: https://www.spordiregister.ee/

Võta meiega ühendust kohe ja aitame sul korraldada tõeliselt lõbusa sündmuse!

Samaväärset meeleolukat ja seltskondliku elamust pakub ka minigolf: https://elamusmangud.ee/paketid/minigolf/

Koosta päring

1. Tee valik

2. Kirjuta oma kontaktandmed ja lisasoovid