Meeskonnatöö tiimimäng OMA TÄNAK

Firmapidu rallikate ehitamise ja kiiruskatsetega

Ralli see on meeskonnatöö. Pane oma meeskonna säravad tähed koos tegutsema

icons8-puzzle-100

koos ehitamine

icons8-checkmark-100

kiirus

icons8-checkmark-100

adrenaliin

Meeskonnatöö tiimimäng”Oma Tänak” sobib suurepäraselt väiksema ja keskmise suurusega meeskondadele, et panna proovile oma inseneritaip, disainerioskused ning juhtimiskogemus.

Aitame luua meeldejääva ürituse või firmapeo koos peaaegu tõelise WRC rallimaailma kogemusega. Põhimõtteliselt ainus erinevus on bensuaurude puudumine.

Meie WRC pakub ühtemoodi väljakutset ja põnevust nii diivaniatleetidele kui ka tõsistele ralliässadele. See on firmapidu, mis lööb adrenaliini lakke, paneb ajud ragisema ning südamed sama kiiresti tuksuma kui kolvid WRC rallikate silindrites.

IT-tiim – nemad on päeva superkangelased, kes panevad kokku särava sõiduvahendi osavate insener-tehniliste võtetega. Turundusosakond – kunstnikud, kes muudavad teie rallika meistriteoseks, mis jätab ka Ferrari Testarossa enda kõrval kahvatuma! Finantsosakond – tõelised ralliässad, kes meisterlikult valminud automobiili valguskiirusel üle finišijoone toimetavad.

Viime sinu kollektiivi rallimaailma telgitagustesse ja paneme proovile nii kruvikeeraja oskused kui ka loomingulise mõtlemise. Meie rallimaailmas võistlemiseks ei pea olema autospets või õlinäpp. Anname osalistele ülevaatliku juhendi, kõik vajalikud tööriistad ning piisavalt mutreid, polte ja muid juppe, et konkureerida Tänaku hooldemeeskonnaga. Umbes nagu IKEA kapp, aga ratastel ja rooliga.

Aga võistlusvaim tuleb valmis panna, sest kui hooldetiimi insenerid on oma meeskonna limusiinile 4 ratast külge saanud ning aukartust äratav jõuvanker on valmis, läheb kiiruskatseteks! Kondimootorid lähevad käima, stardilipud sahisevad ja väljavalitud rallitiim stardib rehvide vilinal nagu Michael Knight oma KITTiga!

Toimub mitu kiiruskatset, et valmistatud masin ning selle juhid erinevate meetoditega tõeliselt proovile panna.

Ja sellega pole sinu firmapidu veel lõppenud! Võitja selgumisel ootavad ees võidurituaalid, šampanjapritsmed ja autasustamine!

Võta meiega ühendust, naudi meeskonnatööd ja WRC väärilist kiirust, millega me sinu firmapeo aitame ära korraldada!

Kui soovid lisategevusi, siis vaata lisaks atraktsioone mida rendime: https://elamusmangud.ee/paketi-kategooria/atraktsioonide-rent/

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Soovituslik osalejate arv
10-40

Kestvus
2h

Hind alates
550€+km

Fotogalerii

Koosta päring