FOTOJAHT 2.0

Avasta ja lavasta - leia fotol toodud asukoht ja kehastu näiteks Vana-Toomaseks

Lõbus ja meeleolukas meeskonnamäng – fotojaht 2.0

icons8-checkmark-100

Meeskonnatöö

icons8-checkmark-100

Lõbus ja loominguline

icons8-checkmark-100

Rahulik liikumine

Jäädvusta oma pidu veidi teises võtmes! Fotojaht 2.0 seiklusmäng on ideaalne väikestele kollektiividele ning sõpruskondadele.

Elamusmängude Fotojaht muudab sinu ürituse seikluseks, mis salvestab seltskonna naeratused ja seiklused mitte ainult mällu, vaid ka fotodele! Vali “Fotojaht 2.0”, et muuta oma üritus unustamatuks fotofestivaliks!

“Oot, kus ma seda kohta varem näinud olen…?” Jah, just seda tunnet me otsimegi! Meie fotojaht paneb proovile detektiivioskused, kuna mäng toimub läbi terve etteantud piirkonna ning otsida tuleb kohti, mis pildilt tuttavad ette tulevad. See on aeg sinu meeskonna sisemiste Sherlockide ärkamiseks!

Iga leitud koha juures saate lasta valla oma loovuse, lavastades unikaalseid grupifotosid etteantud teemade järgi. See on suurepärane võimalus mõelda välja kõige lõbusamad, loomingulisemad või dramaatilisemad stseenid, kuna need jäävad teiega igaveseks! Teemad on ette valmistatud meie mängujuhi poolt – teie vastutate ainult naeru ja hea tuju eest!

Päevale paneb punkti videomontaaž kõikidest tehtud kunstiteostest. Seega saate üheskoos vaadata, kellel kõige rohkem loovust torust tuli.

Videoklipi saate pärast endale. Jagage seda, naerge selle üle ja hoidke seda kui tõestust ühest parimast seiklusmängust!

Oled valmis oma suvepäevade staariks saama? Võta meiega ühendust!

Vaata toimunud üritusi: https://youtu.be/tB8huFtf_DM Analoogne meeskonnamäng Skoori: https://elamusmangud.ee/paketid/seiklusmang/

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Osalejate arv
10-50

Kestvus
1.5 h

alates 15€/osaleja minimaalselt
250€

Hindadele lisandub km

Koosta päring