Spioonimäng TOP SECRET

Krüptilised firma suvepäevad spioonide, salaorganisatsioonide ja FBI meetoditega!

Spioonimäng kus nutikus ületab jõu ning julgus ohtlikuse

icons8-checkmark-100

Meeskonnatöö

icons8-checkmark-100

Nutikus

icons8-checkmark-100

Põnevus

Spioonimäng Top Secret: Salajased missioonid ja põnevad seiklused ootavad!

Kas oled valmis suve kõige salapärasemaks spioonimänguks? Pane selga must spioonirüü ja õpi pähe salakoodid, kuna muidu võid sellest salapeost ilma jääda!

Sinu ettevõtte selleaastased suvepäevad täidab salapärane ja põnev seiklus, kus lahendate erinevaid missioone, mis on pärit FBI õppevahenditest ja on varasemalt kuulunud reaalsete spioonide väljaõppe programmidesse. Ja kes teab, võibolla kuuluvad veel praegugi…

Meie luureandmete kohaselt toimub Berliinis maailma luureorganisatsioonide kogunemine, mille on korraldanud kogu maailma põrandaalune valitseja, müstiline ja tabamatu, Mr. Kong! Ja sinu meeskond on kutsutud võistlema, et leida parim luureorganisatsioon viimaks läbi ülisalajast missiooni “Kadalipp”.

Puhkekeskuse maalilisel territooriumil toimuvad salajased missioonid jäävad vaid nende teada, kes seal osalevad. Mõned suvepäevi kirjeldavad koodsõnad on – CIA kontroll, miiniväli, morse kood, lukkude muukimine, ahelatest vabanemine, dünamiidi demineerimine… Ülejäänut kuuled (õige salasõna alusel) kohapeal.

Top Secret meeskonnamäng on täiuslik neile, kes armastavad mõõdukalt liikuda ja ragistada oma ajusid põnevate ülesannete kallal. Kiirus siin mängus nii väga rolli ei mängi, küll aga saab lisapunkte edukalt lahendatud missioonide eest!

Võta meiega ühendust tõeliselt põnevate firma suvepäevade korraldamiseks!

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Osalejate arv
10-50

Kestvus
1.5-2h

Hind alates
550€+km

Fotogalerii

Koosta päring