Võistlusmäng OMA TÄNAK

Ägedate rallikate ehitamine ja sõidud

icons8-puzzle-100

koos ehitamine

icons8-checkmark-100

kiirus

icons8-checkmark-100

adrenaliin

Tere tulemast WRC maailma. Teil on suurepärane võimalus kokku panna parim WRC meeskond mis koosneb juhist, kaardilugejast, hooldetiimist ja PR osakonnast.

Hooldetiimi ülesanne on leida parimad insener-tehnilised lahendused rallika kokkuehitamiseks. PR osakond disainib sõiduki teistest eristuvaks. Piloot ja kaardilugeja on nagu parem ja vasak käsi mis peavad koostööd tegema, et tuua võit kogu meeskonnale.

Meeskonnamäng Oma Tänak sobib pigem mehisemale seltskonnale kus on esindatud ka õrnema soo esindajaid. Iga tiim saab pulkadeks lahti võetud rallika mis tuleb näidispildi järgi kokku ehitada. Tuleb ju tuttav ette karbitäis erinevaid mutreid, kruve ja juppe ning midagi ei saa aru? Õnneks on olemas väga hea juhend ning tunni ajaga on rallikad valmis. Meeskond saab lisaks ehitamisele rallikad isikupäraselt disainida ja erienevate lisadega tuunida.

Mängu teises pooles kondimootorid surisevad, stardi lipud langevad ja rehvide vilinal algab võistlus. Ralli lõppeb parimate autasustamise ja võidu rituaalidega.

Soovituslik osalejate arv
10-40

Kestvus
2h

Hind alates
550€+km

Fotogalerii

Koosta päring