Action Trail kuni 300 osalejale

Tõelist väljakutset pakkuv seiklusmäng iga suurusega meeskonnale

Meeskonnamäng kus on piisavalt aktiivsust ja nuputamist!

icons8-checkmark-100

meeskonnatöö

icons8-checkmark-100

aktiivne

icons8-checkmark-100

meelelahutus

Sukeldu kogu meeskonnaga peadpööritavasse seiklusse, kus igavusel pole kohta! Kavas on kõik alates katapultide ehitamisest, golfipallide lennutamisest ja – sa loed õigesti – kuivamaa paadirallist! 

Pane vaim valmis ja otsi üles oma säravaimad botased, sest see on seiklus, kus iga meeskonnaliige saab oma võimaluse särada!

Action Trail seiklusmäng ei ole tavaline meeskonnamäng, see on seiklusrikas ja adrenaliini pakkuv meelelahutus, mis paneb proovile meeskonnatöö ja tekitab soovi, et see päev ei saakski läbi!

EELVOOR – ehitamine

Kujuta ette, et terve firma koguneb muruplatsile ja hakkab ehitama… katapulte?! Jah, just! Saa teada, kes on sinu meeskonna parimad insenerid, kelle vahel sujub koostöö paremini ja kes suudavad ehituse lõpuks lennutada golfipalle, nagu lennutaksite ettevõtte edu taevasse!

PÕHIVOOR – tõeliselt seiklusrohke

Nüüd hakkavad pihta põhiseiklused! Kui meeskonnad on sooja saanud, on aeg astuda veelgi kaasahaaravamatesse võistlustesse.

Mängu käigus saavad oma oskusi demonstreerida kõik! Kas teie tiimis on mõni julge hing, kes tahab end proovile panna kuivamaa paadirallis? Või leidub keegi, kes on osavusmängudes täiesti võitmatu? Siin saavad kõik särada!

FINAAL – kõik võidu nimel!

See on hetk, kus mängus selgunud kaks parimat võistkonda astuvad areenile ja tuleb unustamatu lõpushow! Kogu üritus lõpeb vahuveini purske ning suure aplausiga, sest vinge elamuse läbi on võitnud kõik!

Ja mis kõige parem? Action Traili on võimalik korraldada kõikjal üle Eesti! 

Kas oled valmis võtma vastu selle suurepärase väljakutse ja looma ettevõtte suvepäevad, mida sinu meeskond ei unusta kunagi?

Võta meiega ühendust kohe ja korraldame tõeliselt vinge meeskonnamängu!

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Mitmepäevase ürituse korral soovitame juurde valida mõne matkaprogrammi: https://matkapartner.ee

Osalejate arv
20-200

Kestvus
2-3h

Hind alates
550€ + km

Fotogalerii

Koosta päring