Galileo Seiklus

Tõeline seiklus kogu meeskonnale kommunikatsiooni, nutikate ülesannete ja tiimitööga

icons8-checkmark-100

Meeskonnatöö

icons8-checkmark-100

Nutikad ülesanded

icons8-checkmark-100

Liikumine

Siin on midagi tõeliselt seiklusjanulistele tiimidele! See on meeskonnamäng, mis pole mitte ainult meeliülendavalt meeleolukas, vaid ka tõeliselt hariv!

Galileo seiklusega pakume sinu meeskonnale võimaluse sukelduda põnevasse maailma, täis avastusi ja emotsioone! See pole tavaline “jookse-siia-jookse-sinna” mäng, vaid tõeline vitamiinipomm ajule, mis arendab kõike, mis on eduka meeskonnatöö aluseks – alates suhtlusest ja kommunikatsioonist, kuni ajajuhtimise ja otsuste tegemiseni!

Sina valid asukoha, meie tuleme ja korraldame kõik ära!

Kogu trall saab alguse meie poolt loodud staabis, kus osa tiimist jääb valvele ning oma meeskonda kaugelt juhendama. Staabis on valmis pandud seadmed, mille abil oma meeskonnakaaslasi navigeerida läbi keerdkäikude ja kontrollpunktide. Jõudes sihtpunkti, ootavad ees nuputamist nõudvad ülesanded, mis panevad veelgi rohkem proovile meeskonnatöö, kuna oma ajud saab ragisema panna kogu tiim.

Galileo Seiklus on lõbus meeskonnamäng, mis on loodud selleks, et innustada osalejaid aktiivsele koostööle ning panna proovile efektiivne infovahetusoskus. Kinnitame, et mängu käigus muutuvad osavateks suhtlejateks isegi kõige vaiksemad meeskonnaliikmed!

Võta kohe ühendust – seiklus ootab!

Kuidas küsida pakkumist meeskonnamängudele, vaata siit: https://elamusmangud.ee/kasulikku/meeskonnamangud-10-nippi-pakkumise-kusimisel/

Osalejate arv
8-30

Kestvus
2h

hind alates
25€/osaleja

Hindadele lisandub km

Koosta päring