Meeskonnamäng Action Trail kuni 200 osalejale

Tõelist väljakutset pakkuv seiklusmäng gruppidele

icons8-checkmark-100

meeskonnatöö

icons8-checkmark-100

aktiivne

icons8-checkmark-100

meelelahutus

Seiklusmäng Action Trail on tõeline väljakutse suurtele gruppidele. Mäng sobib ideaalselt firma suvepäevade kandva põhitegevusena. Meeskonnamäng sisaldab 4-5 erinevat tegevust. Tegevused algavad suure ühistegevusega mis toob kogu meeskonna kokku – katapuldi ehitus ja turvaline golfipallide lennutamine. Edasi liigume hoogsa ja seiklusliku osa juurde kus meeskonnad võtavad mõõtu kuivamaa paadirallis ning osavusmängus. Viimases on igal meeskonna liikmel otsustav roll mis rõhutab iga inimese olulisust ettevõttes.

Meeskonnamäng on jaotatud kolme vooru. Inimesi võib meeskondades vahetada, iga osaleja saab ise valida millises tegevuses kaasa lööb. Siiski siiski, mida aktiivsem meeskond seda parem tulemus! Oluline on, et kõik peolised saavad mängust osa!

EELVOOR – ehitamine

Suur ühistegevus mis toob suvepäevade alguses kohe meeskonnad muruplatsile kokku. Soovikorral saavad juhid kõne pidada ja alustame.

PÕHIVOOR – hoogne ja seikluslik

Põhivoorus tuleb meeskondadel mugavustsoonist välja tulla ja leida oma tiimist need kõige julgemad. Alustame kuivamaa paadiralliga. Mängus keegi märjaks ei saa, küll aga on lõbu laialt! Kui mõni meeskonnaliige pidas paadirallit liiga julgeks, siis järgmises osavusmängus saavad osa võtta nii rahulikud raamatupidajad kui kärsitud mehed.

FINAAL – selgitame parimatest parima

Finaal selgitatakse välja päeva kahe parima võistkonna vahel. Finaal on alati pealvaatajate lemmik ja lõpetab meeskonnamängud aplausi ja vahujoogiga!

Action Trail meeskonnamängu saab läbi viia paljudes turismitaludes ja puhkekeskustes. Tallinna lähedal soovitame näiteks https://www.kylavilla.ee/

Osalejate arv
20-200

Kestvus
2-3h

Hind alates
550€ + km

Fotogalerii

Koosta päring