Projektid

Järgnevad projektid on leidnud toetuse läbi Leader meetme

KODULEHT

Koostöös 4 valla kogu ja Leader meetme raames on 2023 uuendatud Elamusmängude koduleht. Uuenduse käigus sai koduleht uue välimuse ja lisavõimalused. Nüüd on võimalik potentsiaalsetel klientidel lihtsamalt, selgemini ja kiiremini orienteeruda erinevate pakettide vahel ja saata konkreetsemaid päringuid. Juurde on loodud ürituse kohtade alamleht koos lisavõimalusega filtreerida kohti erinevate omaduste põhjal (asukoht, majutus, toitlustus, jne).

RONIMISTORN

Miks me tõime ronimistorni Eesti turule?

Ronimistorni eesmärk on innustada noori aktiivselt aega veetma, tutvustada ronimiskultuuri ja innustada sporditegevusele. Osaleda erinevatel avalikel üritustel, koolide spordipäevadel, huvilaagrites, spordivõistlustel. Viia kokku sarnaste huvidega inimesed kes läbi ürituste saavad luua uusi ja häid sõprussuhteid.

Ronimisharrastuse mõju inimesele

Nii nagu paljudel teistel füüsilist pingutust nõudvate harrastustega on ka ronimisseinal omad kindlad eelised.

Ronimisest saab rõõmu tunda juba alates esimestest liigutustest ning see kombineerib füüsilist jõutrenni, koordinatsioonivõimet, tehnilisi oskusi, probleemide (radade) lahendamist ja ka keskendumisvõimet. Tõstab enesekindlust hakkama saamisel.Miks just selline ronimissein?

Täna on võimalik Eestis tegeleda ronimisharrastusega erinevatel sise ronimisseinadel üle Eesti. Lisaks leidub tehis- ja looduslike objekte kus ronimist harrastada. Puudu oli ronimissein mida saaks kasutada ürituse keskselt ürituse toimumise kohas. Ronimistorn on integreeritud autohaagisele ja seda saab kohale tuua igale poole. Vajalik on vaid piisav manööverdamise ruum.

VIBULAHINGU KOMPLEKT

LEADER programm aitas soetada vibumängu komplekti aastal 2023

Projektide toetaja: https://www.4kogu.ee/

Suur tänud projektide toetuse eest!

Küsi pakkumist

Palume täita allolevat hinnapäringu vormi, et meil oleks võimalik esialgse hinnaprognoosi koostada. Lubame, et vastame saadetud päringule hiljemalt 48 tunni jooksul!