Siia koondame tasuta häid nippe, nõuandeid ja ideid erinevate ürituste läbiviimiseks, peokorralduseks, meeskonnamängudeks, meeskonnatöö koolituseks, seiklusmängudeks jpm.

Korraldad ettevõtte suvepäevi? Alltoodud blogist leiad mitmeid viiteid suvepäevade läbiviimiseks. 
Filtreeri postitusi

Edukate suvepäevade korraldamise võti

Suvepäevad – kes mõtleb vaheldust pakkuvale ja rutiinilõhkuvale ajale koos töökaaslastega, kes aktiivsetele meeskondlikele tegevustele, kes hea-parema söömisele, kes suvepäevadel avanevale võimalusele teha ajurünnakuid ja arutada ettevõtte strateegiat. Võimalusi, kuidas suvepäevi korraldada ja mida nende jooksul teha, on loomulikult lõputult. Suvepäevad (või mistahes muud ettevõtte meeskondlikud väljasõidud) on aeg, mil peamiselt töises keskkonnas aega veetvad kolleegid saavad nautida vaba aega ja üksteist paremini tundma õppida.
Loe lisaks

7 võimalust korraldada oma meeskonnale unustamatud suvepäevad

Millised on kõige paremad suvepäevad? Vastust ei ole võimalik anda üheselt, sest osadele inimestele meeldivad ühesugused ja teistele teistsugused suvepäevad. Näiteks aktiivsed suvepäevad on sellised – joostakse edasi-tagasi, kogu aeg on midagi teha. Või siis suvepäevad, kus saab tööst puhata ja lihtsalt olla, mitte midagi teha. On lihtsam, kui teil on olemas eelmiste aastate kogemused. Aga kui inimeste soovid muutuvad ja nad tahavad midagi muud?
Loe lisaks